کابینت آشپزخانه هم مانند دیگر فضاهای منزل دارای اهمیت بسیار زیادی در مرحله طراحی قبل از اجرا دارا می باشد.از طرفی کابینت آشپزخانه بیشترین فضای موجود در آشپزخانه را تشکیل می دهد با این حساب  انتخاب کابینت مناسب و نحوه نگهداری از آن میتواند از سئوالات و مشکلات مالکان ساختمان باشد.از انواع کابینت میتوان به ام دی اف , های گلس , ممبران و…. اشاره کرد که در بازار با کیفیت های متفاوتی عرضه میشود.گروه معماریآرچ نادین  با افتخار میتواند کارفرمایان محترم را در این زمینه به بهترین شکل ممکن  راهنمایی کند و با کیفیتی مناسب و کوتاه ترین زمان ممکن و قیمتی مقرون به صرفه خدمات خود را ارائه دهد.

از جمله موارد تعیین کیفیت نحوه ی اجرای صحیح کابینت و دکور چوب است و انتخاب درست در نوع و جنس بسیار حائز اهمیت است که آن نیز بستگی به تشخیص کارفرما و راهنمایی مناسب و جامع از جانب کارشناسان خبره دارد. خدماتی که ارائه میشود به کارفرمایان محترم می بایست با توجه به کاربری فضا، pvc بودن لبه ها ،۹۰ درجه نصب کردن کابینت ها، توجه به جنس،استفاده از یراق آلات مرغوب، استفاده از نیروی اجرایی مناسب با توجه به طرح موجود و نقشه های مورد تایید کارفرما، بودجه و سلیقه ی کارفرما و… همه و همه در کیفیت کار تاثیر گذار خواهد بود وگروه آرچ نادین تلاش میکند تمامی مراحل کار را به بهترین حالت ممکن و با خواستت نیازهای کارفرما به پایان رساند.

جهت سفارش،درخواست خودرا در قسمت درخواست انجام پروژه ثبت نمایید.

چرا خدمات ما؟

ما به تنهایی می توانیم کارهای کوچکی انجام دهیم،اما با همکاری هم می توانیم تغییرات بزرگی را به وجود آوریم.گروه معماری آرچ نادین…