طراحی و اجرای نما
اولین و بیاد ماندنی ترین قسمت یک ساختمان، و اولین المان ارتباط یک فرد با ساختمان، نمای یک ساختمان است. طراحی نما ساختمان شما و هم چنین نحوه اجرای آن تاثیر بسزایی را در تلقی و برداشت افراد از آن ساختمان دارد.
نمای ساختمان یکی از مهمترین و اصلی ترین المان های ظاهری ساختمان است که مشخص کننده چهارچوب کار برای طراحی و اجرای دیگر المان های ساخت و اجرا می باشد. نمای یک ساختمان در زیباسازی و ظاهر شهر اهمیت زیادی دارد، این زیبایی باید با یک هماهنگی و هارمونی بالا در عناصری مانند پنجره ها، بازشو ها، مصالح و متریال مورد استفاده، ترکیب ها و المان های سازه ای، المان های دکوراتیو … در کنار یکدیگر به صورت اصولی و مهندسی قرار گیرند تا خروجی کار را به بهترین شکل تضمین کنند.

نمای هر ساختمان می تواند نشان دهنده ی سلایق، علایق، باورها و سنت های مردم آن جامعه باشد. به همین دلیل است باید در انتخاب نمای ساختمان هوشمندانه عمل کرد.

یک طراحی نمای ساختمانی بی نقص موجب افزایش کیفیت و درجه مادی ساختمان می شود. همچنین اگر نمای یک ساختمان زیبا و خاص باشد در ذهن هر بیننده ای به صورت اثری به یاد ماندنی باقی می ماند.

برای انتخاب مناسب‌ ترین نمای ساختمان بهتر است با کارشناسان طراحی نما مشورت کنید تا یک نمای مناسب برای ساختمان خود بیابید.

برای کسب مشاوره رایگان در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان به گزینه درخواست انجام پروژه مراجعه فرمائید

چرا خدمات ما؟

ما به تنهایی می توانیم کارهای کوچکی انجام دهیم،اما با همکاری هم می توانیم تغییرات بزرگی را به وجود آوریم.گروه معماری آرچ نادین…

  • قیمت های مقرون به صرفه جهت رضایت مشتری
  • اعضای حرفه ای و مجرب
  • تضمین کیفیت در خدمات ارائه شده
  • پیروی از متد های روز طراحی در جهان
  • تحویل به موقع و بدون دیرکرد
  • جلب رضایت مشتری در تمامی مراحل اجرا
a50157400cede21684bef7b7ab4d4140
b2669fc50535ca2f48ad42ea2d2ca00f

گروه معماری آرچ نادین باداشتن همکارانی متخصص، دلسوز و با سابقه کاری بالا توانسته است خدمات کیفی خود را در رشته‌های مختلف فنی و مهندسی صنعت ساختمان ارائه دهند.

مشاورین املاک نادین

معامله ای شیرین با مشاوران املاک نادین. معرفی بهترین موقعیت های خرید یا فروش، قدم به قدم همراهی مشتریان، مشاوره دقیق و لازم، کمترین دخالت مشتری در مشکلات انجام معاملات، ارائه سودهای بسیار در معاملات و … تماماً توسط مشاورین املاک نادین صورت خواهد گرفت. کافیست هم اکنون با ما تماس بگیرید.

همراه:۰۹۹۰۱۲۰۸۷۰۷   ثابت:۰۱۱۴۴۸۳۴۶۹۳